Dnes, Utorok, 31.3.2020 oslavuje Benjamín
Suché mýto 19, Bratislava   +421 948 446 199
Špeciálna ponuka iba u nás! Pre partiu štyroch a viac klientov Vám na požiadanie dáme “vedro” popcornu k pivu na náš účet.
 

Caffe Le Petit

Každý deň ponúkame širokú paletu ľadových, teplých i horúcich, ako aj vynikajúcich miešaných nápojov a jedál i zákuskov, ktoré zaženú Váš malý hlad a vynikajúco Vás občerstvia. Odporúčame Vám každý deň ochutnať z našej ponuky niečo iné. Naše zákusky sú každý deň zaručene čerstvé a vyrobené z najkvalitnejších surovín. Ponúkame aj kvalitné zapečené toasty a paniny - všetko z najlepších surovín a keď ich ochutnáte, zistíte, že s množstvom použitých surovín zásadne nešetríme. Podávame aj domáce limonády v džbánoch za bezkonkurečné ceny, širokú ponuku vín a obľúbených značiek pív. Odporúčame Vám napr. vychladený 12. St. Budweiser, Guiness, výborné írske pivo a Cider- ľahký alkoholický nápoj, ktorý je v súčasnosti v Anglicku veľmi obľúbený najmä u dám.

Čapovaná kofola originál, správne vychladená, Vás nikdy nesklame a ani my Vás určite nesklameme.

Sme pripravení Vám vytvoriť čo najpríjemnejšie, útulné, intímne prostredie, kde sa budete dobre cítiť a budete sa k nám určite radi vracať.

Radi pre Vás na požiadanie pripravíme akúkoľvek oslavu či posedenie, narodeninové party, oslavy menín a rôznych malých i veľkých výročí. Na narodeninové oslavy Vám radi pripravíme tortu podľa Vašich požiadaviek a dohodneme individuálnu zľavu v závislosti od počtu osôb, K dispozícii je na prízemí klimatizovaný priestor kaviarne v počte 4O miest.