Dnes, Utorok, 21.5.2019 oslavuje Zina
Suché mýto 19, Bratislava   +421 948 446 199
Špeciálna ponuka iba u nás! Pre partiu štyroch a viac klientov Vám na požiadanie dáme “vedro” popcornu k pivu na náš účet.
 

Bar Le Petit

O poschodie nižšie ako kaviareň sa nachádza zaujímavý klimatizovaný bar pre 50 hostí, ktorý ponúka atraktívny priestor pre zábavu, oslavy a stretnutia s priateľmi i novými ľuďmi. K dispozíci je vyslovene “dancingový” priestor pri tlmenom svetle, ktorý priam láka na dobrú zábavu, príjemný tanec pre zaĺúbených či stretnutia s priateľmi a nerušené rozhovory pri long drinku. Priestory baru sú vybavené premietacím plátnom a jukeboxom, ktorý ponúka 60 000 najznámejších medzinárodných pesničiek,. ktoré si môžete sami zvoliť podľa Vašej nálady.

“Smoking area”.Pre fajčiarov sme vytvorili samostatný oddelený priestor v podobe fajčiarskej miestnosti, ktorá je vybavená kvalitným odsávaním. Toto riešenie ochráni každého od nepríjemného cigaretového dymu a zároveň vytvára priestor pre nadviazanie nových kontaktov pri cigarete.

Pre organizované väčšie skupiny a teambuldingové stretnutia zabezpečíme špeciálnu akciu “ na kľúč”- teda plne podľa Vašich požiadaviek a našich možností. Ale pre nás nie je nič nemožné!

V bare môžeme počas dňa na základe Vašich požiadaviek uskutočniť pre Vás rôzne prednášky, školenia a iné vzdelávacie stretnutia, pracovné rokovania a pod. Pripravíme Vám malé poldenné či celodenné občerstvenie a dáme Vám k dispozícii našu kvalitnú ozvučovaciu či audiovizuálnu techniku.